BİZE SORUN
  • info@dururehabilitasyon.com
  • +90 530 322 59 07
  • +90 530 322 59 07

Hakkımızda

Hakkımızda


Her çocuk dünyaya bir renk, bir umut ve bir mucize olarak gözlerini açar. Onların umutlarını, hayallerini gerçekleştirecek olan uygarlığın yarattığı eğitim olanaklarıdır. Uygun şartlar ve eğitim fırsatları sunulduğunda her birey öğrenir, gelişir. Gelişimsel durumu hangi düzeyde olursa olsun her çocuk birey olma sürecini tamamlayıp toplumsal yaşama bir katkıda bulunabilir ve kendi dünyasının mimari haline gelebilir


Bu anlayışla 2018 yılının şubat ayında Diyarbakır'da yola koyulduk. Özel gereksinimi olan bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak yaşamlarına dokunmak ve umutlarını gerçekleştirmek için bir nebze de olsa katkı da bulunmak için Duru özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini kurduk. Merkezimizde, dil ve konuşma bozuklukları, otizm, zihinsel yetersizlik, fizik tedavi,  işitsel rehabilitasyon ve öğrenme güçlüğü alanlarında bireysel farklılığı olan özel gereksinimli bireylere yönelik özel eğitim ve rehabilitasyon faaliyetleri yürütüyoruz.


Duru Rehabilitasyon merkezi iki şubede faaliyetlerini sürdürmektedir. 2018 yılının şubat ayında açılan şubemizde otizm, zihinsel yetersizliği olan bireyler ve fizik tedavi programlarında, 2021 yılı ocak ayında faaliyetlerine başlayan şubemizde ise dil konuşma bozuklukları, işitsel rehabilitasyon ve öğrenme güçlüğü yaşayan bireylere yönelik çalışmalar yürütmekteyiz.


Bu çocuklar en güzelini hak ediyor. Bu inançla çalışmalarımıza yüksek motivasyonla devam ediyoruz.
 

Özel gereksinimi olan bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak yaşamlarına dokunmak ve umutlarını gerçekleştirmek için bir nebze de olsa katkı da bulunmak için Duru özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini kurduk. Duru Rehabilitasyon merkezi iki şubede faaliyetlerini sürdürmektedir. 2018 yılının şubat ayında açılan şubemizde otizm, zihinsel yetersizliği olan bireyler ve fizik tedavi programlarında, 2021 yılı ocak ayında faaliyetlerine başlayan şubemizde ise dil konuşma bozuklukları, işitsel rehabilitasyon ve öğrenme güçlüğü yaşayan bireylere yönelik çalışmalar yürütmekteyiz.

> > > >
Bizi Arayın