BİZE SORUN
  • info@dururehabilitasyon.com
  • +90 530 322 59 07
  • +90 530 322 59 07

Veli Yorumları

Kişisel verilerin güvenliği açısından yorum ve memnuniyetlerini bizlere ileten veli ve danışanlarımızın isim ve soyisimleri tam olarak yazılmamıştır.. İlginiz için teşekkürler.

Harika bir ortam, profesyonel hizmet, çok temiz ve hijyen, çocuk merkezli bakış açısıyla oldukça yetkin uzmanların olduğu bir kurum. Cocugum R sesini cikartamiyordu, 3 seansta düzelttiler Allah hepsinden razı olsun.

Dil Bozuklukları , Konuşma Bozuklukları ve Öğrenme Güçlüğü (Disleksi , Disgrafi , Diskalkuli ) alanlarında , Algılar ve Dikkat Eksikliği sorunlarında , uluslar arası nitelikte çok ciddi rehabilitasyon teknikleri kullanan saygın bir kurumdur.

Ozel egitime dair ne varsa bulunan,dunyada uygulanan farkli yontemlerde dahil olmak uzere cok ciddi bir vizyona sahip mukemmel bir kurum. Gidip te gelisim gostermeyen ogrenci yok. Diyarbakırn en kaliteli rehabilitasyon merkezlerindendir burasi. En donanimli siniflariyla,en iyi egitimli uzmanlariyla,en dogru programlarla ve en durust calisan kurum. Bu kurumdan ozel eğitim almak ayricaliktir..

Oğlum özgül öğrenme güçlüğü hususunda 1 yıl destek aldı yeterli oldu çok yararlı oldu hocalarıma servisci arkadaşlara ve servis yardımcı personele emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Başta fizyoterapistleri olmak üzere, yöneticiler, eğitimci kadrosu ve diğer çalışan personeller işlerini profesyonel şekilde yapıyor. 3 yıldır burada eğitimim ve fizyoterapi hizmetlerim devam ediyor. Aile ortamı, güven oluşturmalarına yetiyor. Her şey için çok teşekkür ederim.

Mesleğine gönül vermiş Meslek sevdalılarının kurduğu harika bir kurum. Çocuklarınız için bütüncül yaklaşımları bir arada bulunduran ve her daim yenilikçi yaklaşımları takip eden kuruma gönül rahatlığı ile destek almak için gidebilirsiniz.

Özel gereksinimi olan her bireyin ailesi malesef sömürülmeye, her denilene inanmaya meyilli oluyorlar ama bu kurumda çocuğunuz için ne konuşuluyorsa neye ihtiyacı varsa söylenip planlanıp ona göre eğitim ve imkan sağlanıyor biz 8 ayda çok büyük yol katettik biri ikisi değil kurumdaki bütün öğretmenler çok iyi okul müdürü kurum sahibi kişilerde gayet ilgili alakalı, bu yolda verilen en güzel karar bu kurumla işbirliğiyle çalışmak oldu , teşekkür ederim hepsine.

2 yıl önce bu kurumda eğitim almaya başladık. Başladığımız aydan itibaren farkı gördük. Öğretmen ve personel kadrosu en üst seviyede olan bir kurum. Güler yüzlü, samimi bir aile ortamı... Biz gerekse eğitimden, gerekse hizmetten son derece memnunuz.

Oğlum down sendromlu 2 yaşından beri geliyoruz şuan 5 yaşında çok memnunuz. Güler yüzlü ilgili personeli herkese tavsiye ediyorum.

Konuşma sesleriyle ilgili bozukluk yaşayan çocuklara okul öncesi dönemde erken müdahale yapılması gelecekteki okul başarısı açısından kritik önem arz etmektedir. Bazı aileler bu sorunun zamanla ortadan kalkacağı inancı ile gereğinden fazla beklemeyi tercih edebilmektedir. Ancak bilinmelidir ki konuşma sesi bozuklukları her zaman kendiliğinden düzelmez ve ileriki yaşlarda da devam edebilmektedir. Merkezde dil eğitimi için güzel çalışmalar düzenlenmektedir. Lütfen ihmal etmeyin çocuklarınızı, ağaç yaşken eğilir. Daha sonra telafisi mümkün olmaz. Ben eğitim kurumuna yorum yapmaktan ziyade velilere bu bilincin oluşması için yorum yaptım. Zaten yeterince Duru Rehabilitasyon merkezinden memnuniyetini dile getiren veli var. Benim de katkım bu şekilde olsun. Saygılar sunarım.

Duru Rehabilitasyon Merkezine 3 yıldır geliyoruz 2 kızım işitme engelli ilk başladıgımız zaman ikiside konuşmuyordu. Öğretmenleri ilgili. Çok memnun kaldım Allah razı olsun öğretmenlerimizden şimdi iki kizimda konuşuyor

Tam anlamıyla mükemmel bir okul. İkinci evimiz gibi kendimizi güvende ve rahat hissettiğimiz bir okul. Gözümüz kapalı çocuklarımızı emanet edebileceğimiz güvendiğimiz bir kurum. Okulun bütün fizyoterapist , hocaları ve personelleri güler yüzlü ve ilgilidir. Bütün hocalarımıza personellere ve özellikle Tahir Hocamıza başından beri yanımızda olduğu ve emekleri için çok çok teşekkürler 🌟🌟🌟🌟🌟 iyi ki varsınız Duru Ailesi 🤗

Biz yaklaşık 1,5 senedir Duru Rehabilitasyon Merkezine gidiyoruz. Oglum sadece 3 kelime söyleyebiliyodu. Cok sükür kelimelerimiz cogaldi ve kendini iyi kötü ifade edebiliyo. İlgili, cana yakın öğretmenlerinden cok memnunuz.

Oğlum disleksi ve çok zor bir çocuk 🤔öğrenmekte zorlanıyor öğrendiğini çabuk unutuyor ders yapmayı sevmiyordu❤ Duru Rehabilitasyon öğretmenleriyle tanışana kadar rabbim yolunu açık başarılarını daim eylesin.👏 Şimdi liseye geçti oğlum iyi bir bölümde okuyor . 😍 Sadece akademik olarak değil kişiliginin oturması konusunda da oğlumda çok etkili sağolsun❤. işini severek ve özveri ile yapan nadide öğretmen kadrosuna sahip profesyonel bir eğitim kurumu. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Benim çocuğum 6 yaşında 1 buçuk senedir eğitim alıyoruz çok memnunum ilerlememiz var daha da iyi olacak inşaallah tüm hocaların hepsinden allah razı olsun çalışanlarada teşekür ederiz emekleri ve güler yüzlü olduklar için☺

Benim oğlum 4 yaşında atipik otizim eşimin patronunun aracılığıyla Duru Rehabilitasyon'a başladık.1 yılı geçti başından bugüne hiç değişmeyen ve kesinlikle değişmesini istemedigim Öğretmenimizle beraberiz. Eğitime başlamadan önce oğlumu muayene eden psikiyatri doktoruna yaklaşık 2 ay önce tekrar muayeneye gittik muayene sonrası oğlumun önceye göre yüzde yüz gelişme sağladığını böyle devan ederse tamamen iyilesebilecegini söyledi. Eğitime başlamadan önce otizim belirtileri o kadar belirgin olan oğlum şimdi nereye gidersek gidelim hangi ortama gitsem kimse otizim olduğuna inanmiyor bu da beni çok mutlu ediyor inanıyorum ilerde çocuğum anne ve babasından bağımsız bir hayat yaşayacak inşallah bütün çocuklar iyileşir amin Böylece çok doğru bir kurumda olduguma inanıyorum.

Gerek öğretmenler gerek kurum yetkilileri olsun hepsi ilgili ve sıcak kanlı yaklaşımlarıyla hem çocuklarımızın eğitimini dört dörtlük veriyorlar hem de her konuda bizlere yardımcı oluyorlar gözü kapalı evlatlarınızı emanet edip güvenebileceğiniz bir kurum

6 yaşındaki oğlumda artikülasyon problemi vardı ve buna bağlı olarak yaşadığı sosyal sıkıntılarda hayatımızı çok zorluyordu. Tüm bu problemler eşliğinde Duru özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi ile tanışmak hayatımıza bir tılsım gibi dokundu. Oğlum dil ve konuşma terapisti ve Okul psikolojik danışmanı sayesinde 1yıl gibi kısa bir sürede yaşadığı tüm sıkıntılarını atlattı. Kurum öğretmeninin uyguladığı prep ve Pas eğitimleri ile de öğrenme güçlüğü konusunda yaşadığı zorluklara çare buldu. İyi ki varsınız ve iyi ki oğlumun yaşamına dokundunuz.

Hepimiz için çok değerli olan özel çocuklarımızın hak ettiği eğitimi aldığı, ilgi ve sevgi gördüğü bir eğitim yuvası. Yönetim ve eğitim kadrosu olarak da profesyonel bir hizmet alabileceğiniz nadir kurumlardan. İletişim kurmanızı öneririm.

Eğer geleceğimiz olan çocuklarımızın özel eğitime ihtiyacı varsa ki beşikten mezara kadar ilim öğreniniz hadisi şerifi düşünerek hepimizin ihtiyacı vardır. Işte tam bu noktada işin ehli olan ögreticiden alınması elzemdir. Diyarbakır'da eşsiz olan bu kurumda özel eğitim adına hepsi mevcut ve ispatlı Akılda soru işareti kalmaz vesselâm

Merhaba benim oğlum 2.5 yaşındayken başladı özel eğitime apitik otizm göz teması ve iletişim sıkıntımız vardı ve şimdi oğlum 3 yaşında göz temasını ve bizimle iletişime geçti bu tabiki kurumumuzun ilgisi üzerine oldu . özellikle öğretmenlerimiz ve kurum müdürü ve öğretmenlerine çok ama çok Teşekkür ederiz oglum çok hızlı bir şekilde hastaligini atlatiyor hepinize tekrar teşekkürler

Özel gereksinimi olan bireylerin hayatlarını kolaylaştırmak yaşamlarına dokunmak ve umutlarını gerçekleştirmek için bir nebze de olsa katkı da bulunmak için Duru özel eğitim ve rehabilitasyon merkezini kurduk. Duru Rehabilitasyon merkezi iki şubede faaliyetlerini sürdürmektedir. 2018 yılının şubat ayında açılan şubemizde otizm, zihinsel yetersizliği olan bireyler ve fizik tedavi programlarında, 2021 yılı ocak ayında faaliyetlerine başlayan şubemizde ise dil konuşma bozuklukları, işitsel rehabilitasyon ve öğrenme güçlüğü yaşayan bireylere yönelik çalışmalar yürütmekteyiz.

> > > >
Bizi Arayın